Zajęcia

 • Taniec towarzyski

  płatne 25 zł/miesięcznie Odbywają się 1 x w tygodniu w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat i 10 -14 lat. Prowadzone są przez doświadczonego instruktora tańca pana Damiana Ortyla z Centrum Tańca Gala Mielec. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy tańców standardowych oraz latynoamerykańskich.

 • Zajęcia rytmiczno - ruchowe

  płatne 20 zł/miesięcznie dedykowane są dzieciom 4,5,6 letnim. Zajęcia odbywają się, 1 x w tygodniu i trwają 45 min. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się ich kreatywność, dyscyplina oraz pamięć. Instruktor prowadzący pani Dagmara Przyrzyńska – Kopacz, prowadząc zajęcia - łączy naukę prostych układów tanecznych dopasowanych do wieku dziecka z elementami gimnastyki korekcyjnej.

 • Zajęcia teatralne

  bezpłatne Odbywają się 1x w tygodniu kierowane są do dzieci i młodzieży. Prowadzone są przez panią instruktor Krystynę Betel. Podczas zajęć uczestnicy: - doskonalą umiejętności posługiwania się językiem ojczystym w zakresie mówienia prozy, recytacji poezji, - uczą się wyrażania przeżyć, nastrojów, emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki, - rozwijają zdolność koncentracji, ćwiczą pamięć. Rezultatem zajęć są przedstawienia okolicznościowe i montaże słowne które grupa teatralna prezentuje podczas wydarzeń organizowanych przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Rekreacji.

 • wadowiacy001.jpg

  Kapela ludowa „Wadowiacy”

  Historia kapeli ludowej „ Wadowiacy ” jest bardzo barwna i trudno opisać wszystkie występy w kraju, jak i za granicą. Głównym jej celem jest promowanie kultury ludowej.

  więcej

 • mwad001.jpg

  Kapela „Młodzi Wadowiacy”

  Kapela „Młodzi Wadowiacy” działa przy SOKiR Gminy Wadowice Górne. Członkowie tego zespołu w swoich przepięknych strojach ludowych wykonują utwory ludowe.

  więcej

Facebook